Reklamacje i zwroty
 1. Wszelkie reklamacje związane z funkcjonowaniem Sklepu, Kupujący może zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail zelazniak@polskioffroad.com. W reklamacji Kupujący powinien podać imię i nazwisko, adres do korespondencji, a także rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu. 
   
 2. W związku z dostarczaniem przez Sklep treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, Sklep niniejszym informuje Kupującego, że zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827, Konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia umowy, jeśli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W praktyce oznacza to, że Sprzedający ma prawo do rezygnacji z zamówienia do momentu pobrania produktu z serwera Sklepu.
   
 3. Klient może zgłosić reklamacje do Sklepu w przypadku, gdy:
  • zakupiony produkt, a dokładniej; plik udostępniony do pobrania okaże się uszkodzony,
  • w ciągu 24 godzin od dokonania potwierdzonej płatności za produkt, nie zostanie mu udostępniona możliwość jego pobrania.
    
 4. Sklep będzie rozpatrywać wszelkie reklamacje w terminie do 14 dni od otrzymania reklamacji i poinformuje Klienta o jej rozstrzygnięciu na adres e-mail składającego reklamację.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl