wyprawowa trasa offroad RUMUNIA/Transylwania +

Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wyprawowa trasa off road Rumunia (Transylwania + dojazd z Polski)

Trasa została rozplanowana na czternastodniową wyprawę z założeniem jazdy nie dłuższej niż sześć godzin dziennie, aby dużo czasu zostało na zwiedzanie, kosztowanie regionalnej kuchni i trunków oraz na odpoczynek. 

Ma 2232 km łącznie z dojazdem z Polski i powrotem. Z tego 1523 km biegnie w Rumunii. Obejmuje największe turystyczne atrakcje Transylwanii. Jazda terenowa i po asfaltach przeplatają się. Nie staraliśmy się o trudne odcinki, ale jest kilka takich, które sprawić mogą kłopot nawet doświadczonym załogom, zwłaszcza przy złej pogodzie.

Założyliśmy spanie w oparciu o własny sprzęt na dziko lub na kempingach. Możliwe jest także w hotelach, pensjonatach itp. wyszukanych samodzielnie np. na booking.com.

Ostatnia aktualizacja: luty 2024.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Dla kogo ta trasa off road Rumunia?

Rumunia dobrze znana jest fanom jazdy terenowej w Polsce. Wielu od niej zaczyna swoje zagraniczne wyprawy. A Transylwania jest wyjątkowo popularna za sprawą legendarnego Draculi. Oczywiście zwiedzanie pamiątek po nim jest uwzględnione na naszej trasie. Jest też wiele innych atrakcji z pierwszej światowej ligi; między innymi dwie z najwyżej położonych tras w Europie: Transfogaraska i Transalpina. 


Nasza wyprawowa trasa offroad Rumunia obejmuje:

Miedzy innymi, następujące, turystyczne atrakcje Rumunii: miasto Oradea, Park Narodowy Apuseni i Płaskowyż Padis, jaskinię Scarisoara, Turdę z kopalnią soli, Sighisoarę, Brasov, Bran z zamkiem Drakuli, Trasę Transfogaraską i Transalpinę

Zobacz szczegółowy program.


Pokonanie trasy zapewnia 195 punktów w Rajdzie Nieustającym.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików PDF z opisem trasy oraz KML i GPX do nawigacji GPS. Plik PDF polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki KML najłatwiej uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę w darmowej aplikacji MAPS.ME (zobacz instrukcję). Pliki GPX są przeznaczone dla urządzeń GARMIN.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

KRAJ lub REGION Rumunia (Transylwania)
CZAS WYPRAWY 11-14 dni
POCZĄTEK TRASY w Polsce
RODZAJ NOCLEGÓW mieszany (do wyboru)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl