wyprawowa trasa offroad RUMUNIA/Maramuresz +

Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wyprawowa trasa offroad w Rumunii (Maramuresz + dojazd z Polski)

Zobacz tę trasę bez dojazdu z Polski: wyprawowa trasa offroad Rumunia/Maramuresz

Tu oferujemy dokładnie rozplanowaną trasę, bez pędzenia i jazdy dłużej niż sześć godzin dziennie. Za to z czasem na odpoczynek, zwiedzanie, kosztowanie regionalnej kuchni i trunków oraz wieczorną integrację. 

Trasa ma łącznie 1310 km. Zaczyna się i kończy w Polsce, w pobliżu przejścia granicznego w Barwinku. Polecamy ją na 10 dni. Docelowa trasa offroad w Rumuni ma 670 km. Jej pokonanie wymaga ośmiu dni. Wiedzie przez góry i jest dość trudna, ale trudne odcinki można pominąć. Można też dodać sobie specjalny odcinek ekstremalny, na którym "wymiękło" już wiele doświadczonych załóg.

Założyliśmy spanie na dziko w oparciu o własny sprzęt, ale możliwe jest także w hotelach. W opisie trasy i w plikach do nawigacji GPS uwzględnione są sprawdzone hotele, blisko miejsc wybranych na dzikie noclegi.

Ostatnia aktualizacja: maj 2024.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Czy warto pojechać na offroad do Rumunii?

Na pewno tak. Większość polskich fanów jazdy terenowej od Rumunii zaczyna zagraniczne wyjazdy. Wielu chętnie tam wielokrotnie wraca. Ja także bardzo lubię jeździć na offroad do Rumunii, a szczególnie właśnie do polecanego Maramureszu. To najbiedniejsza, ale przez to najtańsza rumuńska kraina. Leży najbliżej Polski, co również obniża koszty wyprawy. Dodatkowo w porównaniu np. do Transylwanii, góry są tu znacznie niższe, więc szybciej topnieje śnieg i jeździć można już w maju.

Zobacz więcej zdjęć:
https://polskioffroad.com.pl/wyprawa-offroad-do-rumunii-wiosna-2018/
https://polskioffroad.com.pl/rumunia-bez-pospiechu-wiosna-2017/


Nasza wyprawowa trasa offroad w Rumunii obejmuje:

Między innymi: jezioro Calinesti, miejscowości Turt – słynna z rumuńskiej śliwowicy (zakupy Palinki), Huta Certeze, Sapanta z „wesołym” cmentarzem, Syhot Marmaroski, Baia Spire, cerkiew w Surdesti (do niedawna najwyższa budowla drewniana w Europie), Botiza i Bogdan Voda, Góry Maramorskie, przełęcz Prisłop…

Zobacz szczegółowy program.


Pokonanie trasy zapewnia 120 punktów w Rajdzie Nieustającym.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Plik kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

KRAJ lub REGION Rumunia (Maramuresz)
CZAS WYPRAWY do dziesięciu dni
POCZĄTEK TRASY w Polsce
RODZAJ NOCLEGÓW mieszany (do wyboru)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl