wyprawowa trasa offroad POLSKA PL-1

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wyprawowa trasa offroad POLSKA PL-1 (680 km)

Trasę pokonać zdołają fabryczne samochody z napędem na cztery koła, choć stopień trudności na pewno zależeć będzie od aktualnych warunków pogodowych. Staraliśmy się, aby pozwalała obcować z przyrodą oraz zobaczyć kilka znanych i zapomnianych atrakcji turystycznych.

Założyliśmy spanie w oparciu o własny sprzęt oraz jazdę bez pośpiechu, po około sześć godzin dziennie, przez siedem dni. Dlatego trasa podzielona jest na etapy. Zaczynają się one i kończą nad jeziorami, w miejscach wybranych na noclegi. Większość z nich posiada infrastrukturę biwakową, dwa są całkiem "na dziko". Kilka jest płatnych. 

Na całą wyprawę (z dojazdem i powrotem), najlepiej zarezerwować sobie 9 dni. Uwaga: trasa przebiega po obu stronach polsko-litewskiej granicy. Należy zabrać dowody osobiste lub paszporty (także dla dzieci).

Ostatnia aktualizacja: styczeń 2024.

Tu są linki do filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=XaN0tSuEivc
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=7h4zXfoy3-Q


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie trasy zapewnia 105 punktów w Rajdzie Nieustającym.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy o nie wpuszczanie trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

WOJEWÓDZTWO podlaskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl