wyprawowa trasa offroad GRECJA GR-1

Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wyprawowa trasa offroad GRECJA GR-1

Stanowi trzecią część naszej długiej trasy po Bałkanach. Pierwsza część biegnie przez Rumunię (Przewodnik Offroad RO-5). Druga przez Bułgarię (Przewodnik Offroad BG-1), a czwarta przez Albanię (Przewodnik Offroad AL-2). Długość trasy wynosi 1201 km. Polecamy ją na dziewięć dni.

Grecja to kolebka europejskiej cywilizacji. Większości kojarzy się ze starożytnymi zabytkami i nadmorskimi kurortami. Ale jest to kraj o bardzo zróżnicowanej ofercie turystycznej i pięknej przyrodzie, w którym wspaniałą przygodę mogą też przeżyć miłośnicy offroadu.

Opisana w Przewodniku trasa łączy "sztandarowe", turystyczne atrakcje, które powinien zobaczyć każdy kto ich jeszcze nie widział. Zapewnia jednoczesne podróż pośród pięknej przyrody z noclegami na dzikich plażach lub kempingach nad morzem i w górach. Gwarantuje moc wspaniałych wspomnień na wiele lat.

W większości przejechać można ją fabrycznym samochodem terenowym. Przy złej pogodzie mogą zdarzyć się odcinki, które sprawią kłopot nawet dobrze wyposażonym i doświadczonym załogom, ale latem nie będzie ich wiele.

Trasa podzielona jest na etapy, które zaczynają się i kończą w miejscach wybranych na noclegi. Założyliśmy spanie w oparciu o własny sprzęt, ale możliwe jest także korzystanie z hoteli lub pensjonatów.

Ostatnia aktualizacja: październik 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Trasa offroad Grecja GR-1 to gwarancja udanej wyprawy.

Obejmuje między innymi: starożytne zabytki Tracji, zamieszkany przez mnichów półwysep Atos, zabytkową wioskę Arena, Thesaloniki, grób królów macedońskich, góry Olimp i niezwykłe klasztory – Meteory… Oczywiście nie zabraknie też pięknych plaż nad ciepłym, czystym morzem…

Więcej zdjęć na stronie: https://polskioffroad.com.pl/wyprawa_grecja_2017/


Pokonanie trasy zapewnia 120 punktów w Rajdzie Nieustającym.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Plik kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy nie wpuszczać trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

KRAJ lub REGION Grecja
CZAS WYPRAWY do dziesięciu dni
POCZĄTEK TRASY w kraju wyprawy
RODZAJ NOCLEGÓW mieszany (do wyboru)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl