wyprawowa trasa offroad ALBANIA AL-2

Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wyprawowa trasa offroad w ALBANII AL-2

To trasa z wjazdem do Albanii z Grecji. Można ją wykorzystać jako czwartą część 40. dniowej wyprawy przez Bałkany, której pierwsze trzy części biegną przez Rumunię (Przewodnik Offroad RO-5), Bułgarię (Przewodnik Offroad BG-1) i Grecję (Przewodnik GR-1).

Jej długość wynosi 1260 km i polecana jest na 14 dni. Nadaje się dla fabrycznych samochodów terenowych. Ostrzec jednak wypada, że znaczna część trasy biegnie po wąskich, górskich dróżkach po skalnych półkach nad urwiskami. Będą one wymagać dużej koncentracji od kierowców, a u osób z lękiem wysokości powodować spory dyskomfort. Przy złej pogodzie mogą zdarzyć się odcinki, które sprawią kłopot nawet doświadczonym załogom.

Ostatnia aktualizacja: październik 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Albania jest bardzo atrakcyjnym krajem dla miłośników jazdy terenowej.

Powodem jest piękna przyroda (dzikie góry i ciepłe morze), a także swoboda podróżowania i biwakowania. Jest też tu wiele wartych obejrzenia atrakcji turystycznych. A wszystko jeszcze przy stosunkowo niskich cenach i naprawdę sporej życzliwości Albańczyków.

Opisana w Przewodniku trasa off road w Albanii łączy "sztandarowe", turystyczne atrakcje. Zapewnia jednoczesne podróż pośród pięknej przyrody z noclegami nad rzekami, w wysokich górach, na dzikich plażach, w komfortowych hotelach i na campingu nad jeziorem. Gwarantuje moc wspaniałych wspomnień na wiele lat.

Nasza trasa offroad w Albanii podzielona jest na 11 etapów, które zaczynają się i kończą w miejscach polecanych na noclegi. Każdy zaplanowany jest na około sześć godzin jazdy. Pozostanie więc dużo czasu na zwiedzanie i wypoczynek.

Więcej zdjęć na stronach:
https://polskioffroad.com.pl/wyprawa-off-road-do-albanii/
https://polskioffroad.com.pl/albania-offroad-z-przewodnikiem-al-1/
https://polskioffroad.com.pl/wyprawa-albania-bez-pospiechu-2017/


Pokonanie trasy zapewnia 165 punktów w Rajdzie Nieustającym.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Plik kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy nie wpuszczać trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

KRAJ lub REGION Albania
CZAS WYPRAWY 11-14 dni
POCZĄTEK TRASY w kraju wyprawy
RODZAJ NOCLEGÓW mieszany (ustalony)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl