trasy offroad na weekend SILAINE

Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TRASY OFFROAD NA WEEKEND W SILAINE

To propozycja na wypad na Suwalszczyznę, woj. podlaskie. 

Oferujemy pakiet plików z opisami i do nawigacji GPS dwóch tras na dwa dni jeżdżenia.

Silaine to pięknie położony nad jeziorem, całoroczny ośrodek, w którym można korzystać z komfortowych pokoi, kempingu lub pola namiotowego. Do dyspozycji jest plaża, sprzęt pływający, sauna, a nawet konie do jazdy wierzchem, bryczką lub saniami. W lecie przy plaży działa barek z przekąskami i zimnym piwem z nalewaka, a w stołówce można korzystać z wyżywienia. Kuchnia opiera się na regionalnych, litewskich potrawach (ośrodek prowadzą polscy Litwini) i jest znanym atutem tego miejsca.

Oferowane trasy mają łącznie 286 km. Pierwsza ma 147 km i prowadzi do Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz słynnych mostów w Stańczykach. Stanowi pętlę z początkiem i końcem w ośrodku Silaine. Druga wiedzie do Wigierskiego Parku Narodowego, a potem na przedmieścia Suwałk. Obie trasy przy suchej pogodzie są łatwe i nadają się dla SUV-ów. Pozwalają poznać i zwiedzić wiele atrakcji turystycznych. Niezwykle urokliwe są zimą (wszak Suwalszczyzna to polski biegun zimna), kiedy stanowić mogą wyzwanie nawet dla doświadczonych i dobrze przygotowanych załóg.

Jedziesz kiedy chcesz i niekoniecznie musi to być weekend!

Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu.

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie tras daje 30 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Jeśli jesteś zdecydowany, to zacznij od rezerwacji w Silaine:

tel. 609438671 lub e-mail: centrumsilaine@gmail.com (powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę i nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników). Dopiero potem kup tutaj oferowane trasy.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj tras w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych.


Trasy udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem oraz kml do nawigacji GPS. Pliki pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z nich w trakcie jazdy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa
WOJEWÓDZTWO podlaskie
RODZAJ NOCLEGÓW pokoje lub kemping
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl