trasy offroad na wczasy ZAMEK SOBKÓW

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TRASY OFFROAD NA WCZASY NA ZAMKU W SOBKOWIE

To propozycja na dłuższy wypad w Góry Świętokrzyskie. 

Oferujemy pakiet plików z opisami i do nawigacji GPS pięciu tras na pięć dni jeżdżenia.

Zamek w Sobkowie to pieczołowicie odrestaurowana, rycerska fortalicja z XVI wieku. Działa w niej kameralny hotelik i restauracja z bardzo dobrą kuchnią, a gospodarze z pasją przybliżają gościom czasy potęgi Rzeczypospolitej. Na ich cześć oddają armatnią salwę, organizują rycerskie inscenizacje i turnieje, przejażdżki bryczką. Prowadzą szkółkę jazdy konnej, a latem spływy po Nidzie, kajakami lub gondolą…

Oferowane trasy mają łącznie 821 km. Każda wymaga około sześciu godzin jazdy.

Pierwsza ma 84 km i kształt pętli z początkiem i końcem na zamku w Sobkowie. Jest trudna. Są na niej podmokłe, nadrzeczne łąki, strome podjazdy i zjazdy, wąwozy oraz bród na Nidzie. Po drodze jest wiele atrakcji do zwiedzania, z których największe to ruiny zamku w Chęcinach oraz skansen w Tokarni. Druga jest łatwa. Ma 241 km. Prowadzi do Pałacu Popielów w Kurozwękach, a potem do ruin zamku Krzyżtopór w Ujeździe i do zabytkowego Opatowa.

Trzecia ma 183 km,  jest trudna. Dodatkowo posiada ekstremalne odcinki dla chętnych. Wytyczona jest niemal w centralnej części Gór Świętokrzyskich. Czwarta jest łatwiejsza i również górska. Wymaga przejechania 193 km. Jako piątą i ostatnią proponujemy wycieczkę do Krzemionek Opatowskich, gdzie do zwiedzenia jest neolityczna kopalnia krzemienia (z zejściem pod ziemię), a potem znane z wielu atrakcji centrum turystycznego w Bałtowie. Do przejechania 120 km (już bez powrotu do Sobkowa). 

Jedziesz kiedy chcesz!

Ostatnia aktualizacja: wrzesień 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu.

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie tras daje 75 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Jeśli jesteś zdecydowany, to zacznij od rezerwacji na Zamku w Sobkowie:

tel. 509326536 lub e-mail: info@zameksobkow.pl (nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników i powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę). Dopiero potem kup tutaj oferowane trasy.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj tras w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych.


Trasy udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem oraz kml do nawigacji GPS. Pliki pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z nich w trakcie jazdy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

RODZAJ NOCLEGÓW pokoje
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl