trasy offroad na wczasy SILAINE

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TRASY OFFROAD NA WCZASY W SILAINE

To propozycja na dłuższy wypad na Suwalszczyznę, woj. podlaskie. 

Oferujemy pakiet plików z opisami i do nawigacji GPS pięciu tras na pięć dni jeżdżenia.

Zapraszamy do Silaine - położonego nad jeziorem, całorocznego ośrodka, w którym można korzystać z komfortowych pokoi, kempingu lub pola namiotowego. Ośrodek ma własną plażę z pomostem, sprzęt pływający, saunę, a nawet konie do jazdy wierzchem, bryczką lub saniami. W lecie przy plaży działa barek z przekąskami i zimnym piwem z nalewaka, a w stołówce można zamówić pełne wybrane posiłki lub pełne wyżywienie. Dania opierają się na regionalnych, litewskich przepisach (ośrodek prowadzą polscy Litwini) i jest są znanym atutem tego miejsca.

Oferowane trasy mają łącznie 677 km. Każda wymaga około sześciu godzin jazdy.

Pierwsza ma 147 km i prowadzi do Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz słynnych mostów w Stańczykach. Stanowi pętlę z początkiem i końcem w ośrodku Silaine. Celem drugiej, także w kształcie pętli o długości 127 km są Góry Sudawskie. Na krótkim odcinku wiedzie przez Litwę. Trzecia również zaczyna się i kończy w Silaine. Ma 196 km, a celem jest poznanie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej. Czwartą trasę wytyczyliśmy "w poszukiwaniu błotka" i w połowie biegnie przez Litwę, gdzie atrakcją jest zwykle zalany przesmyk między dwoma jeziorami. Ma 125 km i zaczyna się i kończy w Silaine. Piąta trasa nie jest już pętlą. Zaczyna się w Silaine, a kończy na przedmieściu Suwałk, po wyjeździe z Wigierskiego Parku Narodowego, który jest głównym celem. Ta trasa ma 82 km.

Wszystkie trasy przy suchej pogodzie są łatwe i nadają się dla SUV-ów. Pozwalają poznać i zwiedzić wiele turystycznych atrakcji. Bardzo ładne są zimą (wszak Suwalszczyzna to polski biegun zimna), kiedy stanowić mogą wyzwanie nawet dla doświadczonych i dobrze przygotowanych załóg.

Jedziesz kiedy chcesz!

Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu.

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie tras daje 75 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Jeśli jesteś zdecydowany, to zacznij od rezerwacji w Silaine:

tel. 609438671 lub e-mail: centrumsilaine@gmail.com (powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę i nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników). Dopiero potem kup tutaj oferowane trasy.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj tras w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych.


Trasy udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem oraz kml do nawigacji GPS. Pliki pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z nich w trakcie jazdy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

RODZAJ NOCLEGÓW pokoje, kemping lub pole namiotowe
WOJEWÓDZTWO podlaskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl