trasy offroad na wczasy LEŚNY DWOREK

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TRASY OFFROAD NA WCZASY W LEŚNYM DWORKU

To propozycja na dłuższy wypad w Góry Świętokrzyskie. 

Oferujemy pakiet plików z opisami i do nawigacji GPS pięciu tras na pięć dni jeżdżenia oraz zniżkę 10% na pobyt w Leśnym Dworku.

Leśny Dworek to położony w parku krajobrazowym u podnóża Gór Świętokrzyskich, całoroczny, komfortowy ośrodek. Słynie on z miłej atmosfery i bardzo dobrego, domowego jedzenia oraz niewygórowanych cen. Jest doskonałą bazą do pieszych, rowerowych, narciarskich i offroadowych wypadów.

Oferowane trasy mają łącznie 796 km. Każda wymaga około sześciu godzin jazdy.

Pierwsza jest łatwa, ma 176 km do Pałacu Popielów w Kurozwękach, a potem do ruin zamku Krzyżtopór w Ujeździe i do zabytkowego Opatowa. Druga ma 160 km i jest trudniejsza. Pozwala wyjeździć się terenowo po zapomnianych szlakach Gór Świętokrzyskich. Trasa trzecia ma również trudniejsze odcinki. Wymaga przejechania 167 km i obejmuje tereny wokół Chęcin, gdzie przewidziana jest wizyta na zamku w Sobkowie, w Chęcinach oraz skansenie w Tokarni.

Trasa czwarta ma 265 km i biegnie po asfaltach. Jej celem jest neolityczna kopalnia w Krzemionkach Opatowskich z podziemną trasą, a potem wizyta w kompleksie turystycznym w Bałtowie. Piąta stanowi 28 kilometrowy dojazd do Nowej Słupi, skąd proponujemy piesze wejście na Święty Krzyż, pierwsze w Polsce miejsce chrześcijańskiego kultu, do którego pielgrzymowali królowie w czasach, gdy o Częstochowie nikt jeszcze nie słyszał. 

Jedziesz kiedy chcesz!

Ostatnia aktualizacja: wrzesień 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu.

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.

Dodatkowo 10% zniżki na pobyt w Leśnym Dworku (za okazaniem Karty Członka Klubu).


Pokonanie tras daje 75 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Jeśli jesteś zdecydowany, to zacznij od rezerwacji w Leśnym Dworku:

tel. 693729117 lub e-mail: recepcja@lesnydworek.com (powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę i nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników). Dopiero potem kup tutaj oferowane trasy.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj tras w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych.


Trasy udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem oraz kml do nawigacji GPS. Pliki pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z nich w trakcie jazdy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

RODZAJ NOCLEGÓW pokoje
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl