trasy offroad na wczasy DWOREK POD LIPĄ

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TRASY OFFROAD NA WCZASY W DWORKU POD LIPĄ

To propozycja na dłuższy wypad na Ponidzie i w Góry Świętokrzyskie. 

Oferujemy pakiet plików z opisami i do nawigacji GPS czterech tras na pięć dni jeżdżenia.

Dworek Pod Lipą to komfortowy, klimatyczny pensjonat ładnie położony w cichym miejscu nad Nidą. Jest bardzo ceniony przez poszukiwaczy ciszy i spokoju. Cenią go również kajakarze, pływający Nidą. Stanowi bardzo dobrą bazę do wypadów po okolicy, choć na miejscu też można fajnie spędzić czas, np. na nadrzecznej plaży.

Atutem obiektu jest możliwość zamieszkania w komfortowych pokojach lub domkach oraz korzystania z wyżywienia. Posiadacze własnego sprzętu do spania mają do dyspozycji kameralny kemping i pole namiotowe. 

Oferowane trasy mają łącznie 950 km. Ich pokonanie wymaga jazdy przez pięć dni po około sześć godzin dziennie.

Pierwsza trasa ma 260 km i przeznaczona jest na dwa dni. Jest trudna, ale przewidziane są objazdy i dlatego można wybrać się na nią także autem typu SUV. Charakteryzuje się różnorodnością terenowych przeszkód oraz ładnymi widokami. Zaczyna się i kończy w Dworku Pod Lipą.

Trasa druga ma 107 km i również jest trudna, ale z możliwością objazdów trudnych odcinków. Po drodze jest wiele atrakcji do zwiedzania, z których największe to ruiny zamku w Chęcinach oraz skansen w Tokarni. Trasa trzecia jest łatwa. Ma 257 km. Prowadzi do Pałacu Popielów w Kurozwękach, a potem do ruin zamku Krzyżtopór w Ujeździe i do zabytkowego Opatowa.

Jako czwartą i ostatnią proponujemy wycieczkę do Krzemionek Opatowskich, gdzie do zwiedzenia jest neolityczna kopalnia krzemienia (z zejściem pod ziemię), a potem znane z wielu atrakcji centrum turystycznego w Bałtowie. Do przejechania 130 km (już bez powrotu do Dworku Pod Lipą). 

Jedziesz kiedy chcesz!

Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu.

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie tras daje 75 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Jeśli jesteś zdecydowany, to zacznij od rezerwacji na w Dworku Pod Lipą:

tel. 413879223, 505803328 (nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników i powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę). Dopiero potem kup tutaj oferowane trasy.


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj tras w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych.


Trasy udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem oraz kml do nawigacji GPS. Pliki pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z nich w trakcie jazdy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

RODZAJ NOCLEGÓW pokoje
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl