trasa offroad na weekend LEŚNY DWOREK

Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

TRASY OFFROAD NA WEEKEND W LEŚNYM DWORKU

To propozycja na wypad w Góry Świętokrzyskie, woj. świętokrzyskie.

Oferujemy pakiet plików z opisem trasy i do nawigacji GPS na dwa dni jeżdżenia oraz zniżkę 10% dla członków Klubu PolskiOffroad na pobyt w Leśnym Dworku.

Przygotowana trasa jest trudna, według naszej czterostopniowej skali (oferujemy trasy "bardzo trudne", "trudne", "łatwe" i "bardzo łatwe"), urozmaicona pod względem terenowych przeszkód oraz piękna widokowo. Ma tylko 171 km, ale naprawdę nie jest łatwo pokonać ją całą w ciągu dwóch dni, jeżdżąc nie więcej niż sześć godzin dziennie. Trasa zaczyna się i kończy w Leśnym Dworku - komfortowym pensjonacie, w którym polecamy noclegi i wyżywienie.

Ostatnia aktualizacja: maj 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu.

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.

Dodatkowo 10% zniżki na pobyt w Leśnym Dworku (za okazaniem Karty Członka Klubu).


Pokonanie tras daje 30 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Jeśli jesteś zdecydowany, to zacznij od rezerwacji w Leśnym Dworku

tel. 693729117 lub e-mail: recepcja@lesnydworek.com (powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę i nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników).


A jeśli nie masz z kim jechać, to zobacz nasze propozycje


Bardzo prosimy nie wpuszczaj trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Trasy udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego w trakcie jazdy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY trudna
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
RODZAJ NOCLEGÓW pokoje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl