jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 38

Cena: 60,00 zł 60.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 38

Bardzo łatwa (zielona), 91 km długości, Silaine - Augustów, woj. podlaskie.

Trasa ma charakter turystyczny i doskonale nadaje się na rodzinny wypad. Zaczyna się w ośrodku Silaine, ładnie położonym nad jeziorem, gdzie warto spędzić kilka dni, a kończy się w Augustowie. Przebiega przez piękne przyrodniczo tereny i kilka miejsc, które warto zwiedzić.

Pierwsze to Puńsk - stolica Litwinów w Polsce. Atrakcją tutaj jest sam spacer po uliczkach pełnych litewskich szyldów i napisów. Mogą być także zakupy w sklepach spożywczych, w których można zaopatrzyć się w litewskie, regionalne produkty. Następne to skansen pod Puńskiem i Osada Jaćwesko-Pruska w miejscowości Oszkinie, której właściciel z pasją i znawstwem odtwarza dawne dzieje tych ziem. Potem malownicze dróżki pośród pól i lasów, obok intrygującej Góry Różańcowej doprowadzą do serca Wigierskiego Parku Narodowego, gdzie zwiedzić można m.in. dawny klasztor Kamedułów. Ostatni odcinek to objazd jeziora Wigry i dojazd do Augustowa, w którym polecamy zwiedzanie kilku turystycznych atrakcji.

Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie trasy daje 15 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy o nie wpuszczanie trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY bardzo łatwa (zielona)
WOJEWÓDZTWO podlaskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl