jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 25

Cena: 60,00 zł 60.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 25

Łatwa (niebieska), 100 km długości, Złocieniec - Drawsko, woj. zachodniopomorskie

Trasa wytyczona jest w większości po drogach szutrowych i brukowanych. Parę odcinków wiedzie asfaltem. Są też takie (na drogach nieutwardzonych), które mogą sprawić odrobinę frajdy miłośnikom błotka.

Wytyczając ją staraliśmy się odkryć prawdziwy obraz regionu, gdzie piękna przyroda (Drawski Park Krajobrazowy) i po PGR-owska bieda (już sprywatyzowana) przeplata się z nielicznymi inwestycjami bogaczy (odrestaurowane dwory i pałace), głównie na użytek prywatny.

Zachęcamy do częstego zatrzymywania się i spacerów w pobliżu trasy. Pretekstem mogą być zarówno liczne i piękne wytwory natury, jak i obiekty stworzone ręką człowieka...

Ostatnia aktualizacja: lipiec 2024. 


Pokonanie trasy daje 15 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz KML i GPX do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki KML należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę (zobacz instrukcję). Pliki GPX przeznaczone są na urządzenia GARMIN. 


Bardzo prosimy o nie wpuszczanie trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY bardzo łatwa (zielona)
WOJEWÓDZTWO zachodniopomorskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl