jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 12

Opis

Jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 12

Łatwa (niebieska), 80 km długości. Polańczyk - Bukowsko, woj. podkarpackie.

Trasa zaczyna się w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim i prowadzi przez zachodnią część Bieszczad w kierunku Beskidu Niskiego. Kończy się w Bukowsku. Stanowi kontynuację trasy nr 11. W zestawieniu z nią może posłużyć na dwudniową wyprawę np. na weekend.

Została zakwalifikowana do łatwych. Jest na niej tylko jeden odcinek, który sprawić może kłopot nawet doświadczonym i dobrze przygotowanym załogom, szczególnie przy złej pogodzie. Ostrzegamy o nim w opisie i proponuję objazd. Reszta trasy z powodzeniem nadaje się dla fabrycznych aut terenowych.

Generalnie, wbrew temu czego wielu się spodziewa, Bieszczady nie są rajem dla miłośników jazdy terenowej. Większość tej krainy jest w wyłącznej dyspozycji Lasów Państwowych Parku Narodowego albo prywatnych właścicieli. Dlatego ciężko tu wyznaczyć ogólnie dostępną, atrakcyjną trasę. Starałem się jednak mocno i wierzę, że to co proponuję da satysfakcję nawet zwolennikom mocniejszych wrażeń, ale pod warunkiem, że przyjadą tu po opadach, np. wczesną wiosną lub późną jesienią. Suchym latem będzie raczej łatwo i pozytywnych doznań dostarczą tylko piękne, bieszczadzkie widoki...

Ostatnia aktualizacja: wrzesień 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie trasy daje 15 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy o nie wpuszczanie trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa (niebieska)
WOJEWÓDZTWO podkarpackie

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl