jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 11

Cena: 60,00 zł 60.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 11

Łatwa (niebieska), 81 km długości, Sanok - Polańczyk, woj. podkarpackie.

Trasa rozpoczyna się w Sanoku pod jednym z największych i najciekawszych skansenów w Europie, a kończy pod regionalną knajpką w Polańczyku.

Została zakwalifikowana do łatwych, ale do pokonania są brody, gdzie należy sprawdzić głębokość wody i w razie potrzeby skorzystać z objazdów przez mosty. Proponujemy też dodatkowo, dla chętnych, jeden alternatywny trudniejszy odcinek.

Pokonywanie tej trasy to doskonała okazja, aby nacieszyć oczy pięknymi widokami oraz poznać nieco miejscową kulturę i nietuzinkowe zabytki oraz mało znane a ciekawe miejsca, takie jak np. "Szybowisko" lub "cudowne źródło". Dlatego namawiamy na jazdę bez pośpiechu, z postojami i pieszym zwiedzaniem polecanych obiektów...

Ostatnia aktualizacja: wrzesień 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie trasy daje 15 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy o nie wpuszczanie trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa (niebieska)
WOJEWÓDZTWO podkarpackie

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl