jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 02

Cena: 60,00 zł 60.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jednodniowa trasa offroad PRZEWODNIK 02

Trudna, 72 km, Sobków - Tokarnia, woj. świętokrzyskie.

Trasa ma charakter turystyczny, ale została zakwalifikowana do “trudnych”, ponieważ wymaga pokonania szerokiej rzeki nieutwardzonym brodem, kilku sezonowych bagienek i stromego podjazdu pod górę. Początek znajduje się na Zamku Rycerskim w Sobkowie, a koniec na parkingu pod Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Oczywiście polecamy zwiedzić oba te miejsca. Na trasie jest wiele innych ciekawych miejsc...

Ostatnia aktualizacja: czerwiec 2023.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Pokonanie trasy daje 15 punktów w Rajdzie Nieustającym.


Trasę udostępniamy przez Internet zaraz po zakupie, w postaci plików pdf z opisem trasy oraz kml do nawigacji GPS. Plik pdf polecamy wydrukować, przeczytać przed wyjazdem, a potem korzystać z niego codziennie w trakcie wyprawy. Pliki kml należy uruchomić na telefonie lub tablecie (Android lub iOS), zabieranym ze sobą na wyprawę. Zobacz instrukcję.


Bardzo prosimy o nie wpuszczanie trasy w piracki obieg!

Jeśli chcesz zabrać znajomych, to namów każdą załogę na kupno trasy. Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizacje i przygotowanie następnych tras.


Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

A jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji, to pisz lub dzwoń śmiało:
Wojciech Bednarczyk, 607 447436 tel. 607447436, e-mail: kontakt@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY trudna (czerwona)
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl