Weekend Offroad w Leśnym Dworku

Cena: 150,00 zł 150.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

To propozycja na wypad w Góry Świętokrzyskie.
Oferujemy pakiet plików z opisem trasy i do nawigacji GPS na dwa dni jeżdżenia oraz zniżkę 10% dla członków Klubu PolskiOffroad na noclegi Leśnym Dworku.

Jedziesz kiedy chcesz!

I niekoniecznie musi być to weekend. Możesz pojechać sam, z własną paczką, albo przyłączając się do już zapisanych załóg (zobacz "listę zapisanych na Weekend w Leśnym Dworku” i terminy wybrane przez zapisane załogi na tej stronie)

Przygotowana trasa jest trudna, według naszej czterostopniowej skali (oferujemy trasy "bardzo trudne", "trudne", "łatwe" i "bardzo łatwe"), urozmaicona pod względem terenowych przeszkód oraz piękna widokowo. Ma tylko 171 km, ale naprawdę nie jest łatwo pokonać ją całą w ciągu dwóch dni, jeżdżąc nie więcej niż sześć godzin dziennie.

Trasa zaczyna się i kończy w Leśnym Dworku - komfortowym pensjonacie, w którym polecamy noclegi i wyżywienie. Wynegocjowaliśmy tam niższe ceny, z których możesz skorzystać, jeśli podczas rezerwacji powołasz się na Polski Offroad. 


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Zakup uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym.

 

Pokonanie tej trasy zapewnia 30 punktów w rajdowej rywalizacji.


Jeśli jesteś zdecydowany, to

 • Zacznij od rezerwacji w Leśnym Dworku
  tel. 693729117 lub e-mail: recepcja@lesnydworek.com 
  (powołaj się na PolskiOffroad, aby uzyskać zniżkę i nie korzystaj z booking.com lub innych pośredników).
  -
 • Dopiero potem kup tutaj oferowany pakiet plików.
  -
 • Jeśli szukasz towarzystwa na wyjazd, to podczas składania zamówienia (w polu "uwagi"), wpisz termin zarezerwowany w Leśnym Dworku, markę i model auta, którym pojedziesz oraz ilość osób w załodze. A jeśli w załodze masz dzieci, to podaj także ich imiona i wiek. Dopiszemy wtedy Twoją załogę do listy już zapisanych na tej stronie i inni będą mogli do Ciebie dołączyć. Będziesz mógł także skorzystać z niższych cen w Leśnym Dworku.
  Uwaga: na liście już zapisanych dopiszemy Twoją załogę, podając tylko Twoje imię lub pseudonim, który również możesz wpisać we wspomnianym wyżej polu "uwagi" formularza zamówienia.

 Przeczytaj koniecznie:

 • Kupujesz tutaj tylko pakiet plików; pdf do wydrukowania oraz kml do nawigacji GPS. Pobiera się go z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania plików dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobierania zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik weekend-les-dwo.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: weekend-les-dwo.pdf oraz weekend-les-dwo.kml.
  -
 • Plik weekend-les-dwo.pdf zawiera opis trasy. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim wstępnie jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Plik weekend-les-dwo.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS. Gotowy jest do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.
  - 
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Pokonanie trasy jest możliwe fabrycznym samochodem terenowym. Zastrzegany jednak, że trasa nie jest łatwa, a po opadach stanowi nawet spore wyzwanie. Przydać się więc może wszelki offroadowy „szpej”. Będzie on szczególnie przydatny, jeśli pojedziesz pojedynczym autem.
  -
 • Podczas jazdy obowiązuje zasada pełnej odpowiedzialności kierowcy za wszelkie poniesione szkody i wyrządzone innym. Korzystanie z naszych tras nie zwalnia z przestrzegania przepisów.
  -
 • W przypadku jazdy w grupie, stawiamy na wzajemną, koleżeńską pomoc wszystkich uczestników.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z plików kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Nasze opracowania powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to dokonaj zakupów dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizację tej trasy przygotowanie następnych...

Zastrzeżenia:

 • Mimo starań autorów, dostępne w niniejszym sklepie opracowania, nie zawierają wszystkich informacji o trasach, aktualnych warunkach ani ostrzeżeń o niebezpieczeństwach, a cześć informacji może być nieaktualna.
 • Poziom trudności i niebezpieczeństwa na wielu odcinkach może znacznie wykraczać poza standardy, z którymi mają do czynienia zwykli użytkownicy dróg, a nawet załogi doświadczone i dobrze przygotowane do offroadu, w szczególności w trudnych warunkach pogodowych.
 • Opracowań tras nie należy traktować jako bezwarunkowej sugestii jazdy opisaną trasą, a jedynie jako pomoc w docieraniu do celów. Konieczne są rozwaga, samodzielna ocena sytuacji i odpowiednia modyfikacja trasy w razie konieczności, nawet gdy jest to związane ze znaczącym zwiększeniem jej długości.
 • Pełna odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wypadki i uszkodzenia spoczywa na kierowcy, który oprócz uwzględniania bieżącej sytuacji terenowej, ma obowiązek przestrzegania lokalnych przepisów ruchu drogowego oraz znaków drogowych.
 • Wobec powyższego, ani autorzy opracowań tras, ani ich sprzedawca, nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikające z ich używania bez uwzględnienia powyższych zastrzeżeń.

Więcej informacji o "Weekendzie offroad w Leśnym Dworku znajdziesz na stronie:
https://polskioffroad.com.pl/weekend-off-road-w-lesnym-dworku/

W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY trudna
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
RODZAJ NOCLEGÓW pokoje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl