Przewodnik Offroad 39

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa 39: Wołomin - Treblinka, woj. mazowieckie.
Łatwa (niebieska), 110 km długości.

Trasa zaczyna się na parkingu pod cmentarzem w Wołominie a kończy na terenie Muzeum Treblinka. Jej atutem są ładne, mazowieckie krajobrazy. Trasa w dużej części wiedzie przez rozległe łąki, które wiosną lub jesienią bywają podmokłe. Przecina też mazowieckie pola i laski, a także wioski, które w ostatnich latach dość szybko przekształcają się w osiedla domków letniskowych dla warszawskich mieszczuchów.

Została sklasyfikowana jako łatwa, do pokonania fabrycznym autem terenowym i SUV-em. Zastrzegamy jednak, że w trudnych warunkach pogodowych, a zwłaszcza podczas roztopów i lokalnych podtopień, niektóre miejsca mogą okazać się pułapką, nawet dla dobrze przygotowanych aut i załóg.

Dotyczy to zwłaszcza brodu na rzece Rządza, gdzie głębokość wody przekracza czasem jeden metr. Zawsze zatem warto sprawdzić tam poziom wody i w razie potrzeby skorzystać z objazdu..

Zobacz zdjęcia i filmy z premierowego przejazdu trasą.


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym.

 

Pokonanie tej trasy zapewnia 20 punktów w rajdowej rywalizacji.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_39.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_39.pdf, guidebook_39.kml.
  -
 • Plik guidebook_39.pdf zawiera opis trasy i poglądową mapę z zaznaczonym jej przebiegiem. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim wstępnie jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Plik guidebook_39.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS. Gotowy jest do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.
  - 
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizację tej trasy przygotowanie następnych...

Zobacz także:


Zastrzeżenia:

 • Mimo starań autorów, Przewodnik nie zawiera wszystkich informacji o trasie, aktualnych warunkach ani ostrzeżeń o niebezpieczeństwach, a cześć informacji może być nieaktualna.
 • Poziom trudności i niebezpieczeństwa na wielu odcinkach może znacznie wykraczać poza standardy, z którymi mają do czynienia zwykli użytkownicy dróg, a nawet załogi doświadczone i dobrze przygotowane do offroadu, w szczególności w trudnych warunkach pogodowych.
 • Przewodnika nie należy traktować jako bezwarunkowej sugestii jazdy opisaną trasą, a jedynie jako pomoc w docieraniu do celów. Konieczne są rozwaga, samodzielna ocena sytuacji i odpowiednia modyfikacja trasy w razie konieczności, nawet gdy jest to związane ze znaczącym zwiększeniem jej długości.
 • Pełna odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wypadki i uszkodzenia spoczywa na kierowcy, który oprócz uwzględniania bieżącej sytuacji terenowej, ma obowiązek przestrzegania lokalnych przepisów ruchu drogowego oraz znaków drogowych.
 • Wobec powyższego, ani autorzy Przewodnika, ani jego sprzedawca, nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikające z jego używania bez uwzględnienia powyższych zastrzeżeń.

W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa (niebieska)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl