Przewodnik Offroad 13

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa 13: Krzyczki Szumne - Dalanówek, woj. mazowieckie.
Łatwa (niebieska), 92 km długości.

Mazowieckie krajobrazy nie rzucają na kolana, ale wyznaczona trasa doskonale nadaje się na jednodniowy, bliski wypad z Warszawy.

Zaczyna się na na terenie hotelu Nosselia, gdzie warto spędzić trochę czasu, choćby na offroadowym torze, w restauracji, czy nad rybnym stawem. Przebiega stosunkowo blisko aglomeracji warszawskiej, ale ilość odcinków asfaltowych jest minimalna.

Krajobraz kształtuje rzeka Wkra i jej dopływy. Ciekawie prezentują się malownicze jeziorka w miejscu dawnych piaskowni. Wiosną, po śnieżnych zimach zdarzają się rozlewiska, które dać mogą wiele frajdy miłośnikom wody i błota.

Zobacz filmy z trasy:
https://www.youtube.com/watch?v=Ag9g-LyBx_k
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=h26TU-hMZmY
https://www.youtube.com/watch?v=2hdqcYV7TEc
https://www.youtube.com/watch?v=Ra5n9ZBq0Ho


Członkom Klubu PolskiOffroad zapewniamy 50% rabatu. 

Wystarczy w "koszyku" zaznaczyć "Mam kupon rabatowy" i wpisać numer Karty Członka Klubu. Jeśli Ty nie należysz jeszcze do Klubu, to zapraszamy! Zapisy przyjmowane są non stop, więc już zaraz ten rabat może być także dla Ciebie. Dowiedz się więcej o Klubie, poznaj wszystkie przywileje i zapisz się.


Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym.

 

Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów w rajdowej rywalizacji.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_13.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_13.pdf, guidebook_13.kml, track_13.plt, waypoints_13.wpt.
  -
 • Plik guidebook_13.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli opis trasy, tzw. road-book i dokładną mapę z zaznaczoną trasą. Polecamy go wydrukować i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie. Pozwoli to na wygodne korzystanie z mapy. Warto też zapoznać się z całością jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Wydrukowany Przewodnik w zupełności wystarcza, aby pokonać trasę.
  -
 • Road-booki są stosowane na profesjonalnych rajdach, a umiejętność korzystania z nich stanowi ważny element rywalizacji. Należy jednak pamiętać, że do jazdy według road-booka przypisane jest błądzenie i związane z tym emocje.
  -
 • Można też korzystać z nawigacji GPS, wykorzystując pozostałe pliki z pakietu. Plik guidebook_13.kml jest gotowy do pracy m.in. w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel. Pliki track_13.plt, waypoints_13.wpt są gotowe do pracy w programach Androzic i OziExplorer. Pierwszy to "ślad trasy" inaczej: "ścieżka", a drugi "punkty trasy".
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizację tej trasy przygotowanie następnych...

Zobacz także:


Zastrzeżenia:

 • Mimo starań autorów, Przewodnik nie zawiera wszystkich informacji o trasie, aktualnych warunkach ani ostrzeżeń o niebezpieczeństwach, a cześć informacji może być nieaktualna.
 • Poziom trudności i niebezpieczeństwa na wielu odcinkach może znacznie wykraczać poza standardy, z którymi mają do czynienia zwykli użytkownicy dróg, a nawet załogi doświadczone i dobrze przygotowane do offroadu, w szczególności w trudnych warunkach pogodowych.
 • Przewodnika nie należy traktować jako bezwarunkowej sugestii jazdy opisaną trasą, a jedynie jako pomoc w docieraniu do celów. Konieczne są rozwaga, samodzielna ocena sytuacji i odpowiednia modyfikacja trasy w razie konieczności, nawet gdy jest to związane ze znaczącym zwiększeniem jej długości.
 • Pełna odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wypadki i uszkodzenia spoczywa na kierowcy, który oprócz uwzględniania bieżącej sytuacji terenowej, ma obowiązek przestrzegania lokalnych przepisów ruchu drogowego oraz znaków drogowych.
 • Wobec powyższego, ani autorzy Przewodnika, ani jego sprzedawca, nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikające z jego używania bez uwzględnienia powyższych zastrzeżeń.

W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa (niebieska)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl