PRZEWODNIK OFFROAD RUMUNIA RO-2

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa RO-2: Rumunia, Maramuresz. Wyprawowa, 634 km długości.

Trasa ma zdecydowane górski charakter, dlatego jej stopień trudności bardzo zależy od aktualnych warunków pogodowych. Wystarczy kwadrans burzy, aby łatwa droga zamieniła się w ekstremalną...

Wytyczając ją staraliśmy się, aby była możliwie dzika i pozwalała obcować z rumuńską przyrodą oraz zobaczyć kilka słynnych atrakcji turystycznych Maramureszu.

Założyliśmy przy tym spanie we własnych namiotach oraz jazdę bez pośpiechu, po około sześć godzin dziennie, przez 8 dni. Dlatego trasa podzielona jest na „etapy”. Kończą się one w terenie, gdzie łatwo znaleźć można miejsce na biwak.


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 119 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 105 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_RO-2.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_RO-2.pdf oraz ETAP_01.kml, ETAP_02.kml, ... ETAP_08.kml
  -
 • Plik guidebook_RO-2.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli informacje dla osób podróżujących po Rumunii, trochę historii i danych statystycznych, dokładny opis trasy, atrakcji do zwiedzania, polecanych punktów gastronomicznych i miejsc na noclegi. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim przed wyjazdem, aby przygotować się do wyprawy, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Plik kml, są gotowe do pracy m.in. w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

Dane techniczne

Kraj Rumunia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl