PRZEWODNIK OFFROAD POLSKA PL-1

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa PL-1: Polska, Suwalszczyzna. Wyprawowa, 509 km długości.

Trasę pokonać zdołają fabryczne samochody z napędem na cztery koła, choć stopień trudności na pewno zależeć będzie od aktualnych warunków pogodowych.

Wytyczając ją staraliśmy się przede wszystkim, aby była możliwie dzika i pozwalała obcować z piękną przyrodą oraz zobaczyć kilka znanych atrakcji turystycznych. Założyliśmy przy tym spanie we własnych namiotach oraz jazdę bez pośpiechu, po około sześć godzin dziennie, przez siedem dni. Dlatego trasa podzielona jest na „etapy”.

Kończą się one na proponowanych polach biwakowych, których cześć położona jest na prywatnych gruntach i wymaga opłat. Na całą wyprawę (z dojazdem i powrotem), najlepiej zarezerwować sobie 9 dni.

Uwaga: trasa na jednym z etapów prowadzi przez Litwę.

Tu są linki do filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=XaN0tSuEivc
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=7h4zXfoy3-Q


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 119 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 105 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_PL-1.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_PL-1.pdf, ETAP-00.kml, ETAP_02.kml, ETAP_03.kml,  ETAP_04.kml, ETAP_05.kml, ETAP_06.kml, ETAP_07.kml.
  -
 • Plik guidebook_PL-1.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli parę słów o regionie, opisy trasy, atrakcji do zwiedzania, polecanych punktów gastronomicznych i miejsc na noclegi. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim przed wyjazdem, aby przygotować się do wyprawy, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Pozostałe pliki (.kml) przeznaczone są do nawigacji GPS. Gotowe są do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

Dane techniczne

Kraj Polska
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl