PRZEWODNIK OFFROAD LITWA-ŁOTWA-ESTONIA KN-1

Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa KN-1: Litwa - Łotwa - Estonia. Wyprawowa, 2652 km długości.

Trasa ma 2652 km długości. Stanowi pętlę z początkiem i końcem w Ośrodku Silaine na Suwalszczyźnie (adres: Oszkinie 41, 16-515 Puńsk, tel. 609 438671), gdzie można skorzystać z pola namiotowego lub komfortowych pokoi.

Podzielona jest na 14 dziennych etapów. Każdy z nich wymaga około sześciu godzin jazdy. Każdego dnia pozostaje więc wiele czasu na zwiedzanie i odpoczynek. Trasa nie jest trudna i doskonale nadaje się dla miłośników rodzinnej turystyki. Można ją pokonać fabrycznym autem terenowym lub SUV-em.

Obejmuje wszystkie największe atrakcje turystyczne Litwy, Łotwy i Estonii. Dotyczy to również miast, gdzie trasa prowadzi na starówki, które na pewno warto zobaczyć. Jednak większość trasy wytyczona jest pośród pięknej przyrody, zdominowanej przez soczystą, bujną zieleń. Na jej łonie wyznaczone są też przeważnie miejsca na noclegi, z których znaczna część, to nowoczesne i bardzo czyste campingi.

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 210 punktów. 


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 159 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 210 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_KN-1.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_KN-1.pdf, ETAP_01kml, ETAP_02.kml, ... ETAP-14.kml.
  -
 • Plik guidebook_KN-1.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli informacje dla osób podróżujących po po Litwie, Łotwie i Estonii, trochę historii i danych statystycznych, dokładny opis trasy, atrakcji do zwiedzania, polecanych punktów gastronomicznych i miejsc na noclegi. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim przed wyjazdem, aby przygotować się do wyprawy, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Pozostałe pliki (.kml) przeznaczone są do nawigacji GPS. Gotowe są do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.
  -
 • Prawidłowo otworzone pliki kml Przewodnika są widoczne na ekranie urządzenia do nawigacji GPS w postaci linii (zwykle czerwonej lub niebieskiej) na tle mapy, odpowiadających dziennym etapom. Wyświetlają się również wszystkie punkty opisane w pliku pdf, w formie ponumerowanych kolejno “pinesek”. Pokonywanie trasy według Przewodnika polega na jeździe według tych linii przez kolejne, zaznaczone “pineskami” punkty, w kierunku wzrastającej ich numeracji.
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

Dane techniczne

Kraj Litwa-Łotwa-Estonia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl