PRZEWODNIK OFFROAD ALBANIA AL-2

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa AL-2: Albania. Wyprawowa, 1260 km długości.

Stanowi czwartą część długiej trasy po Bałkanach, która obejmuje Rumunię (Przewodnik RO-5), Bułgarię (Przewodnik BG-1), Grecję (Przewodnik GR-1) i Albanię (Przewodnik AL-2). 

Albania jest bardzo atrakcyjnym krajem dla miłośników jazdy terenowej. Powodem jest piękna przyroda (dzikie góry i ciepłe morze), a także swoboda podróżowania i biwakowania. Jest też tu wiele wartych obejrzenia atrakcji turystycznych. A wszystko jeszcze przy stosunkowo niskich cenach i naprawdę sporej życzliwości Albańczyków.

Opisana w Przewodniku trasa łączy "sztandarowe", turystyczne atrakcje, zapewniając jednoczesne podróż pośród pięknej przyrody z noclegami nad rzekami, w wysokich górach, na dzikich plażach, w komfortowych hotelach i na campingu nad jeziorem. Gwarantuje moc wspaniałych wspomnień na wiele lat.

W większości przejechać można ją fabrycznym samochodem terenowym. Przy złej pogodzie mogą zdarzyć się odcinki, które sprawią kłopot nawet bardzo dobrze wyposażonym i doświadczonym załogom, ale latem nie będzie ich wiele.

Ostrzec wypada, że znaczna część trasy biegnie po wąskich, górskich dróżkach po skalnych półkach nad urwiskami. Będą one wymagać dużej koncentracji od kierowców, a u osób z lękiem wysokości powodować spory dyskomfort.

Trasa podzielona jest na etapy, które zaczynają się i kończą w miejscach polecanych na noclegi.

Więcej zdjęć na stronie: https://polskioffroad.com.pl/wyprawa-albania-bez-pospiechu-2017/


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 119 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 165 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_AL-2.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_AL-2.pdf, ETAP_01.kml, ETAP_O2.kml, ETAP_03.kml, .... ETAP_11.kml
  -
 • Plik guidebook_AL-2.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli informacje dla osób podróżujących po Albanii, trochę historii i danych statystycznych, dokładny opis trasy, atrakcji do zwiedzania, polecanych punktów gastronomicznych i miejsc na noclegi. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim przed wyjazdem, aby przygotować się do wyprawy, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Pozostałe pliki (.kml) przeznaczone są do nawigacji GPS. Gotowe są do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

Kraj Albania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl