PRZEWODNIK OFFROAD ALBANIA AL-1

Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa AL-1: Albania. Wyprawowa, 1500 km długości.

Albania jest jednym z najpiękniejszych i chyba najbardziej egzotycznym krajem Europy. Jazda po offroadowych szlakach, jak i po zwykłych drogach dostarcza wielu emocji. Są tu ogromne, niezamieszkane przestrzenie, wysokie, dzikie góry, malownicze jeziora i rzeki, skryte często w głębokich kanionach. Niemal za każdym zakrętem czekają wspaniałe widoki, sporo jest też unikalnych zabytków.

Trasa ma 1500 km. Można ją pokonać fabrycznym samochodem terenowym.

Ostrzegamy jednak, że ostre kamienie, stromizny, wąskie, skalne półki nad urwiskami, po których często się jeździ, przyprawiają o drżenie łydek nawet bardzo doświadczone załogi. Z lękiem wysokości lepiej pominąć kilka odcinków naszej trasy...

Trasa obejmuje niemal wszystkie najsłynniejsze atrakcje Albanii. Wytyczając ją staraliśmy się, aby była możliwie “offroadowa” i pozwalała obcować z piękną przyrodą, choć tym razem - inaczej niż w innych krajach - nasz wysiłek szedł w stronę, aby nie była “za bardzo dzika”, a zwłaszcza, zbyt niebezpieczna.

Założyliśmy spanie we własnych namiotach, choć w kilku miejscach polecamy, pensjonaty lub hotele.

Całość podzielona jest na 14 etapów, które kończą w miejscach proponowanych noclegów. Planowaliśmy jeden etap na jeden dzień wyprawy, ale warto zarezerwować sobie więcej dni, aby dłużej odpocząć np. na dzikiej plaży nad Adriatykiem.

Więcej zdjęć na stronie: https://polskioffroad.com.pl/wyprawa-albania-bez-pospiechu-2017/


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 159 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 195 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_AL-1.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_AL-1.pdf, ETAP_01_DOJAZD.kml, ETAP_O2.kml, ETAP_03.kml, .... ETAP_14.kml
  -
 • Plik guidebook_AL-1.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli informacje dla osób podróżujących po Albanii, trochę historii i danych statystycznych, dokładny opis trasy, atrakcji do zwiedzania, polecanych punktów gastronomicznych i miejsc na noclegi. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim przed wyjazdem, aby przygotować się do wyprawy, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Pozostałe pliki (.kml) przeznaczone są do nawigacji GPS. Gotowe są do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

Kraj Albania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl