PRZEWODNIK OFFROAD 41

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa 41: Okolice Kazimierza Dolnego, woj. lubelskie. Trudna (czerwona), 72 km długości.

Trasa stanowi pętlę, która zaczyna się i kończy pod Spichlerzem w Kazimierzu Dolnym.

Choć początek jest łagodny, to w całości zakwalifikowaliśmy ją do trudnych. Główną jej atrakcją są słynne, kazimierskie wąwozy, które nadają trasie niepowtarzalnego charakteru.

Suchym latem pokonać można ją fabrycznym samochodem terenowym i SUV-em. Po opadach, jesienią, zimą i wczesną wiosną sprawić może kłopot nawet bardzo dobrze wyposażonym i doświadczonym załogom.

Dla ich pełnej satysfakcji, bezpośrednio przy trasie wytyczone są cztery odcinki „ekstremalne”, które polecamy opcjonalnie tylko załogom w samochodach przygotowanych do ciężkiego terenu. Konieczność użycia wyciągarki jest tam niemal pewna.... 


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 1 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Zapłacisz złotówkę! Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W  przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_41.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_41.pdf, guidebook_41.kml.
  -
 • Plik guidebook_41.pdf zawiera opis trasy i poglądową mapę z zaznaczonym jej przebiegiem. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim wstępnie jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Plik guidebook_41.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS. Gotowy jest do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega stałej aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym, a jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi. Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY trudna (czerwona)
WOJEWÓDZTWO lubelskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl