PRZEWODNIK OFFROAD 36

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

Opis

Trasa 36: Okolice Św. Katarzyny, woj. świętokrzyskie. Trudna, 66 km długości.

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.

Sponsorem trasy jest Pensjonat Łysica położony w Św, Katarzynie. To komfortowy, nowoczesny obiekt, w którym oprócz noclegów w klimatyzowanych pokojach, polecamy restaurację z kuchnią polską i regionalną, zabiegi SPA, kryty basen z otwartą plażą, grotę i saunę solną. 


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową" (zapłacisz złotówkę), a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Trasa rozpoczyna się i kończy pod Pensjonatem Łysica - sponsorem trasy.

Została zakwalifikowana do trudnych, za sprawą kilku, “odcinków specjalnych”. Prowadzą one przez lokalne bagienka, strome podjazdy, brody na rzekach i podmokłe łąki. Są one rozrzucone na trasie i można je pominąć według mapy.

W dwóch miejscach proponujemy warianty “ekstremalne” dedykowane tym, którzy nie czują pełni satysfakcji dopóki sobie czegoś nie popsują w autku lub nie urwą ... Poza tym, trasa jest bardzo ładna widokowo.

Część zdjęć pochodzi z serwisu Google Eart.


Przewodnik sprzedawany jest w formie pakietu plików do wydrukowania oraz do nawigacji GPS. Pobiera się go przez Internet, korzystając z linku wysyłanego przez sklep mailem niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty.

Trasa podlega stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w terenie, organizacji ruchu drogowego oraz interesy lokalnej ludności i innych użytkowników dróg. W związku z tym polecamy korzystanie tylko z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Stare wersje narazić mogą na niemiłe przygody i mandaty. 

E-maile z linkami do pobrania Przewodników wysyła nasza automat i zdarza się przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych, że trafiają do spamu. Problem szczególnie dotyczy darmowych skrzynek gmail. Sprawdź zatem też spamy i pisz do nas, jeśli w ciągu maksymalnie 6 godzin nic nie dostaniesz.


Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_36.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_36.pdfguidebook_36.kml.

Plik guidebook_36.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli tzw. road-book, dokładną mapę z zaznaczoną trasą. Polecamy go wydrukować i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie. Pozwoli to na wygodne korzystanie z mapy.

Wydrukowany Przewodnik w zupełności wystarcza, aby pokonać trasę.

Road-booki są stosowane na profesjonalnych rajdach, a umiejętność korzystania z nich stanowi ważny element rywalizacji. Należy jednak pamiętać, że do jazdy według road-booka przypisane jest błądzenie i związane z tym emocje.

Można też korzystać z nawigacji GPS, wykorzystując plik guidebook_36.kml.

Plik guidebook_36.kml jest gotowy do pracy m.in. w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie i o darmowych rozwiązaniach, znajdziesz w artykule Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY trudna (czerwona)
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl