PRZEWODNIK OFFROAD 18

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa 18: Okolice Różyńska Wielkiego, woj. warmińsko-mazurskie. Trudna (czerwona), 55 km długości.

Trasa rozpoczyna się i kończy w Różyńsku Wielkim (gmina Prostki) w gospodarstwie agroturystycznym Świteź Mazurska, w której polecamy noclegi i posiłki. Przebiega przez piękną okolicę, malowniczo uformowaną przez lodowiec, z dziewiczą przyrodą i mnóstwem dzikiej zwierzyny.

Jest trudna i zalecana jedynie użytkownikom pojazdów przygotowanych do terenu, nie bojących się odrapań o gałęzie. Znaczna jej część biegnie rzadko uczęszczanymi drogami, które omijają nawet miejscowi rolnicy. Do pokonania będą głównie głębokie koleiny ukryte często w małych rozlewiskach lub błotnych kałużach. W otoczeniu wielu trudnych miejsc nie ma drzew, więc załogom podróżującym samotnie zalecam wyposażenie w podnośnik hi-lift. Będzie on jedynym ratunkiem w wypadku zawiśnięcia w koleinach...

Sponsorem trasy jest gospodarstwo agroturystyczne Świteź Mazurska, które - z racji komfortowych warunków i pysznego, domowego jedzenia opartego na świeżych dziczyźnie i rybach oraz wielu atrakcji, wśród których są trasy off road na prywatnych gruntach - serdecznie polecamy. 


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 1 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Zapłacisz złotówkę! Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny Przewodników to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Zobacz filmy z trasy:
https://www.youtube.com/watch?v=kdlfkd3cf9A 
https://www.youtube.com/watch?v=DwXiddqZYd4 


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W  przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_18.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_18.pdf, guidebook_18.kml, track_18.plt, waypoints_18.wpt.
  -
 • Plik guidebook_18.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli opis trasy, tzw. road-book i dokładną mapę z zaznaczoną trasą. Polecamy go wydrukować i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie. Pozwoli to na wygodne korzystanie z mapy. Warto też zapoznać się z całością jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Wydrukowany Przewodnik w zupełności wystarcza, aby pokonać trasę. 
  -
 • Road-booki są stosowane na profesjonalnych rajdach, a umiejętność korzystania z nich stanowi ważny element rywalizacji. Należy jednak pamiętać, że do jazdy według road-booka przypisane jest błądzenie i związane z tym emocje.
  -
 • Można też korzystać z nawigacji GPS, wykorzystując pozostałe pliki z pakietu. Plik guidebook_18.kml jest gotowy do pracy m.in. w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel. Pliki track_18.plt, waypoints_18.wpt są gotowe do pracy w programach Androzic i OziExplorer. Pierwszy to "ślad trasy" inaczej: "ścieżka", a drugi "punkty trasy".
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega stałej aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi. Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY trudna (czerwona)
WOJEWÓDZTWO warmińsko-mazurskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl