PRZEWODNIK OFFROAD 14

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa 14: Szreniawa - Włościjewki, woj. wielkopolskie. Bardzo łatwa (zielona), 68 km długości.

Ta trasa przebiega okolicach Poznania, w samym centrum Wielkopolski, w typowym dla tej krainy krajobrazie.

Niestety jest on dość monotonny, płaski i nie obfituje w terenowe przeszkody. Wierzymy jednak, że nie będzie nudno. Po drodze jest parę ciekawych i unikalnych miejsc, których zwiedzenie serdecznie polecamy. Warto także poprzyglądać się jak żyją tu ludzie i nacieszyć oczy zielenią lasów i różnymi kolorami olbrzymich pól uprawnych...

Trasa biegnie ogólnie dostępnymi drogami publicznymi, choć wiele z nich jest bardzo rzadko uczęszczanych. Przeważają “szutrówki” i drogi polne. Jest też, niestety, trochę asfaltów.

Na końcu znajduje się prywatny tor Autodrom 4x4, na którym wyżyć się będą mogli wszyscy zwolennicy mocniejszych, terenowych wrażeń...

Sponsorem trasy jest Centrum Medycyny Laserowej i Regeneracyjnej MedicaLaser.pl.


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 1 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Zapłacisz złotówkę! Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny Przewodników to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W  przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_14.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_14.pdf, guidebook_14.kml, track_14.plt, waypoints_14.wpt.
  -
 • Plik guidebook_14.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli opis trasy, tzw. road-book i dokładną mapę z zaznaczoną trasą. Polecamy go wydrukować i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie. Pozwoli to na wygodne korzystanie z mapy. Warto też zapoznać się z całością jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Wydrukowany Przewodnik w zupełności wystarcza, aby pokonać trasę. 
  -
 • Road-booki są stosowane na profesjonalnych rajdach, a umiejętność korzystania z nich stanowi ważny element rywalizacji. Należy jednak pamiętać, że do jazdy według road-booka przypisane jest błądzenie i związane z tym emocje.
  -
 • Można też korzystać z nawigacji GPS, wykorzystując pozostałe pliki z pakietu. Plik guidebook_14.kml jest gotowy do pracy m.in. w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel. Pliki track_14.plt, waypoints_14.wpt są gotowe do pracy w programach Androzic i OziExplorer. Pierwszy to "ślad trasy" inaczej: "ścieżka", a drugi "punkty trasy".
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega stałej aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi. Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY bardzo łatwa (zielona)
WOJEWÓDZTWO wielkopolskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl