PRZEWODNIK OFFROAD 12

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

Opis

Trasa 12: Polańczyk - Bukowsko, woj. podkarpackie, łatwa, 80 km długości..

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową" (zapłacisz złotówkę), a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Trasa rozpoczyna się w Polańczyku w miejscu, gdzie kończy się trasa opisana w Przewodniku 11.

Została zakwalifikowana do łatwych, ale w kilku miejscach, przy złej pogodzie, garncarska, bieszczadzka glinka, zalepiająca skutecznie bieżniki nawet najlepszych terenowych opon, może sprawić kłopot nawet doświadczonym i dobrze przygotowanym załogom.

Pokonywanie tej trasy to doskonała okazja, aby nacieszyć oczy pięknymi widokami oraz poznać nieco miejscową kulturę i nietuzinkowe zabytki. Dlatego namawiamy na jazdę bez pośpiechu, z postojami i pieszym zwiedzaniem polecanych obiektów.


Przewodnik sprzedawany jest w formie pakietu plików do wydrukowania oraz do nawigacji GPS. Pobiera się go przez Internet, korzystając z linku wysyłanego przez sklep mailem niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty.

Trasa podlega stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w terenie, organizacji ruchu drogowego oraz interesy lokalnej ludności i innych użytkowników dróg. W związku z tym polecamy korzystanie tylko z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Stare wersje narazić mogą na niemiłe przygody i mandaty. 

E-maile z linkami do pobrania Przewodników wysyła nasza automat i zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych  trafiają do spamu. Problem szczególnie dotyczy darmowych skrzynek gmail. Sprawdź zatem też spamy i pisz do nas, jeśli w ciągu maksymalnie 6 godzin nic nie dostaniesz.


Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_12.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_12.pdfguidebook_12.kml.

Plik guidebook_12.pdf zawiera opis trasy i poglądową mapę z zaznaczonym jej przebiegiem, nie zwiera road-booka, ani szczegółowej mapy! Polecamy wydrukować go i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie.

Plik guidebook_12.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS i konieczne jest jego użycie, aby pokonać trasę. Gotowy jest do pracy w programach Maps.Me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie i o darmowych rozwiązaniach, znajdziesz w artykule Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa (niebieska)
WOJEWÓDZTWO podkarpackie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl