PRZEWODNIK OFFROAD 10

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa 10: Krzyczki Szumne - Łachy Nowe, woj. mazowieckie. Bardzo łatwa (zielona), 90 km długości.

Mazowieckie krajobrazy nie rzucają na kolana, ale wyznaczona trasa doskonale nadaje się na jednodniowy, bliski wypad z Warszawy.

Zaczyna się w ośrodku Nosselia, gdzie warto spędzić trochę czasu, choćby na offroadowym torze, w restauracji, czy nad rybnym stawem. Przebiega w dużej części przez letniskowe osady nad Narwią.

Jest też po drodze kilka autentycznych, mazowieckich wiosek z zabytkowymi kapliczkami i kościołami. Niestety lasy są pełne śmieci, które naprawdę trudno ominąć. Atrakcją jest stara przeprawa promowa na końcu trasy, o ile uda się zastać ją czynną...


Cena dla członków Klubu PolskiOffroad wynosi 1 zł.

  

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę na "klubową", wybierając "TAK" w okienku powyżej (pod ceną), a potem w zamówieniu wpisz w odpowiednie pole numer swojej Klubowej Karty. Zapłacisz złotówkę! Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny Przewodników to tylko jeden z przywilejów...

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Zobacz filmy z trasy:
https://www.youtube.com/watch?v=p3Ma0Vryyn0
https://www.youtube.com/watch?v=rkyEH67ONzg
https://www.youtube.com/watch?v=0sC2GN-ajOM


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W  przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_10.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_10.pdf, guidebook_10.kml, track_10.plt, waypoints_10.wpt.
  -
 • Plik guidebook_10.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli opis trasy, tzw. road-book i dokładną mapę z zaznaczoną trasą. Polecamy go wydrukować i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie. Pozwoli to na wygodne korzystanie z mapy. Warto też zapoznać się z całością jeszcze przed wyjazdem, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Wydrukowany Przewodnik w zupełności wystarcza, aby pokonać trasę. 
  -
 • Road-booki są stosowane na profesjonalnych rajdach, a umiejętność korzystania z nich stanowi ważny element rywalizacji. Należy jednak pamiętać, że do jazdy według road-booka przypisane jest błądzenie i związane z tym emocje.
  -
 • Można też korzystać z nawigacji GPS, wykorzystując pozostałe pliki z pakietu. Plik guidebook_10.kml jest gotowy do pracy m.in. w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel. Pliki track_10.plt, waypoints_10.wpt są gotowe do pracy w programach Androzic i OziExplorer. Pierwszy to "ślad trasy" inaczej: "ścieżka", a drugi "punkty trasy".
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega stałej aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi. Tylko wtedy będziemy mieć środki na przygotowanie następnych tras...

Zobacz także:


W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com  

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY bardzo łatwa (zielona)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl