PRZEWODNIK OFFROAD 05

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

Opis

Trasa 05: Żuławy, woj. pomorskie. Bardzo łatwa, 117 km długości.

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową" (zapłacisz złotówkę), a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Trasa przebiega przez wyjątkowe tereny ukształtowane wielopokoleniowym wysiłkiem osadników o holenderskim rodowodzie, w znacznej części położonym na obszarze depresyjnym (poniżej poziomu morza), z gęstą siecią kanałów, grobli, wałów przeciwpowodziowych i rowów melioracyjnych.

Zaczyna się w pełnym zabytków Fromborku (mieście Kopernika), a kończy pod Muzeum Stutthof, które polecamy zwiedzić. Po drodze przecina Kanał Elbląski, stanowiący turystyczną atrakcję światowej skali...


Przewodnik sprzedawany jest w formie pakietu plików do wydrukowania oraz do nawigacji GPS. Pobiera się go przez Internet, korzystając z linku wysyłanego przez sklep mailem niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty.

Trasa podlega stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w terenie, organizacji ruchu drogowego oraz interesy lokalnej ludności i innych użytkowników dróg. W związku z tym polecamy korzystanie tylko z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Stare wersje narazić mogą na niemiłe przygody i mandaty. 

E-maile z linkami do pobrania Przewodników wysyła nasza automat i zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych  trafiają do spamu. Problem szczególnie dotyczy darmowych skrzynek gmail. Sprawdź zatem też spamy i pisz do nas, jeśli w ciągu maksymalnie 6 godzin nic nie dostaniesz.


Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_05.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_05.pdfguidebook_05.kml.

Plik guidebook_05.pdf zawiera opis trasy i poglądową mapę z zaznaczonym jej przebiegiem, nie zwiera road-booka, ani szczegółowej mapy! Polecamy wydrukować go i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie.

Plik guidebook_05.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS i konieczne jest jego użycie, aby pokonać trasę. Gotowy jest do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie i o darmowych rozwiązaniach, znajdziesz w artykule Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY bardzo łatwa (zielona)
WOJEWÓDZTWO pomorskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl