PRZEWODNIK OFFROAD 04

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

Opis

Trasa 04: Frombork - Braniewo, woj. warmińsko-mazurskie. Łatwa, 85 km długości.

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową" (zapłacisz złotówkę), a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Trasa ma przede wszystkim walory krajobrazowe. Decydują o tym unikalne widoki zwłaszcza podczas jazdy wzdłuż Zalewu Wiślanego.

Dostarczy też wielu wrażeń podczas zwiedzania turystycznych atrakcji, których pełno zarówno na początku trasy, we Fromborku, jak i na jej końcu w Braniewie.

Długość trasy wynosi 85 km, ale ze względu na warte obejrzenia atrakcje, polecam na jej pokonanie zarezerwować sobie dwa dni.

Zdjęcia pochodzą z archiwum Polskiego Offroadu.


Przewodnik sprzedawany jest w formie pakietu plików do wydrukowania oraz do nawigacji GPS. Pobiera się go przez Internet, korzystając z linku wysyłanego przez sklep mailem, niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty.

Trasa podlega stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w terenie, organizacji ruchu drogowego oraz interesy lokalnej ludności i innych użytkowników dróg. W związku z tym polecamy korzystanie tylko z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Stare wersje narazić mogą na niemiłe przygody i mandaty. 

E-maile z linkami do pobrania Przewodników wysyła nasza automat i zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych  trafiają do spamu. Problem szczególnie dotyczy darmowych skrzynek gmail. Sprawdź zatem też spamy i pisz do nas, jeśli w ciągu maksymalnie 6 godzin nic nie dostaniesz.


Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_04.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_04.pdfguidebook_04.kml.

Plik guidebook_04.pdf zawiera opis trasy i poglądową mapę z zaznaczonym jej przebiegiem, nie zwiera road-booka, ani szczegółowej mapy! Polecamy wydrukować go i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie.

Plik guidebook_04.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS i konieczne jest jego użycie, aby pokonac trasę. Gotowy jest do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie i o darmowych rozwiązaniach, znajdziesz w artykule Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY łatwa (niebieska)
WOJEWÓDZTWO warmińsko-mazurskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl