PRZEWODNIK OFFROAD 03

Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.

Opis

Trasa 03: Okolice Cedzyny, woj. świętokrzyskie. Bardzo trudna, 41 km długości.

Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym. Pokonanie tej trasy zapewnia 15 punktów.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową" (zapłacisz złotówkę), a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Trasa została opracowana z myślą o fanach jazdy ekstremalnej. Jest więc naprawdę trudna i powinny na nią wybierać się tylko dobrze przygotowane załogi.

Będzie potrzebna wyciągarka, auto musi też być przygotowane do głębokiego brodzenia.

Długość trasy to 41 km, ale jeden dzień może nie wystarczyć na jej pokonanie. Wyzwaniem są strome podjazdy i zjazdy oraz dwa odcinki wytyczone korytem rzeki.

Początek i koniec znajdują się w Cedzynie pod hotelem Uroczysko.

Zdjęcia pochodzą z archiwum Polskiego Offroadu i są autorstwa uczestników imprez.


Przewodnik sprzedawany jest w formie pakietu plików do wydrukowania oraz do nawigacji GPS. Pobiera się go przez Internet, korzystając z linku wysyłanego przez sklep mailem, niezwłocznie po zaksięgowaniu zapłaty.

Trasa podlega stałej aktualizacji, która uwzględnia zmiany w terenie, organizacji ruchu drogowego oraz interesy lokalnej ludności i innych użytkowników dróg. W związku z tym polecamy korzystanie tylko z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Stare wersje narazić mogą na niemiłe przygody i mandaty. 

E-maile z linkami do pobrania Przewodników wysyła nasza automat i zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych  trafiają do spamu. Problem szczególnie dotyczy darmowych skrzynek gmail. Sprawdź zatem też spamy i pisz do nas, jeśli w ciągu maksymalnie 6 godzin nic nie dostaniesz.


Aby ułatwić pobieranie pakiet został spakowany programem WinRar - pobiera się więc jeden plik guidebook_03.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_03.pdfguidebook_03.kml.

Plik guidebook_03.pdf zawiera opis trasy i poglądową mapę z zaznaczonym jej przebiegiem, nie zwiera road-booka, ani szczegółowej mapy! Polecamy wydrukować go i spiąć tak, aby strony nieparzyste i parzyste były “plecami” do siebie.

Plik guidebook_03.kml przeznaczony jest do nawigacji GPS i konieczne jest jego użycie, aby pokonac trasę. Gotowy jest do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie i o darmowych rozwiązaniach, znajdziesz w artykule Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

Dane techniczne

TRUDNOŚĆ TRASY bardzo trudna (czarna)
WOJEWÓDZTWO świętokrzyskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl