POLSKA PL-2

Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Trasa PL-2. POLSKA (Pojezierze i Pobrzeże Pomorskie)
Wyprawowa, 550 km długości.

Trasę pokonać zdołają fabryczne samochody z napędem na cztery koła, choć stopień trudności na pewno zależeć będzie od aktualnych warunków pogodowych.

Wytyczając ją staraliśmy się przede wszystkim, aby była możliwie dzika i pozwalała obcować z piękną przyrodą oraz zobaczyć kilka znanych atrakcji turystycznych.

Założyliśmy przy tym spanie we własnych namiotach oraz jazdę bez pośpiechu, nie dłuższą niż sześć godzin dziennie. Z tego powodu trasa podzielona jest na siedem „etapów”, które zaczynają się i kończą na biwakach nad wodą (jeziora, morze, stawy). Część z nich jest płatna, a pobyt należy uzgodnić wcześniej z właścicielami gruntów, korzystając z danych podanych w Przewodniku.


50% zniżki dla członków Klubu PolskiOffroad.

 naklejka Klubu PolskiOffroad 

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad (masz opłaconą składkę), to kupuj zawsze po zalogowaniu się do swojego konta. Wtedy 50% zniżki naliczy się automatycznie. Aby się zalogować, kliknij "Zaloguj się" w prawym, górnym rogu ekranu, a następnie podaj swój e-mail oraz hasło (domyślnie jest to Twój rok urodzenia i numer Twojej Karty Członka, pisane razem np. 1978A0327).

Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się! Trwa to tylko chwilę, a niższe ceny w tym sklepie to tylko jeden z przywilejów.


Zakup Przewodnika uprawnia do udziału w Rajdzie Nieustającym.

 

Pokonanie tej trasy zapewnia 105 punktów w rajdowej rywalizacji.


Przeczytaj koniecznie:

 • Przewodnik sprzedawany jest w formie plików do wydrukowania (pdf) oraz do nawigacji GPS (kml). Pobiera się je z serwera sklepu, korzystając z linku wysyłanego przez sklep e-mailem, po dotarciu do nas zapłaty.
  -
 • Jeśli skorzystasz z "szybkiej płatności", to link do pobrania Przewodnika dostaniesz automatycznie w ciągu kilku minut. W przypadku płatności przelewem, e-mail z linkiem do pobrania Przewodnika zostanie wysłany w następnym dniu roboczym.
  -
 • Zdarza się, że przy restrykcyjnych ustawieniach skrzynek pocztowych e-maile z linkami do pobrania Przewodników trafiają do spamu. Dlatego polecamy również sprawdzać spamy.
  -
 • Aby ułatwić pobieranie pliki zostały spakowane programem WinRar. Pobiera się więc jeden plik guidebook_PL-2.rar, który trzeba rozpakować. Po rozpakowaniu otrzymuje się pliki: guidebook_PL-2.pdf, oraz ETAP_01.kml, ETAP_02.kml, ... ETAP_07.kml.
  -
 • Plik guidebook_PL-2.pdf zawiera właściwy Przewodnik, czyli parę słów o regionie, opisy trasy, atrakcji do zwiedzania, polecanych punktów gastronomicznych i miejsc na noclegi. Nie zwiera road-booka! Polecamy zapoznać się z nim przed wyjazdem, aby przygotować się do wyprawy, a później czytać dokładnie w czasie jazdy.
  -
 • Pliki ETAP_01.kml, ETAP_02.kml, ... ETAP_07.kml przeznaczone są do nawigacji GPS. Gotowe są do pracy w programach Maps.me, Mapy Google, Androzic, Lokus, a w razie potrzeby można łatwo przekonwertować go do innych formatów (np. Garmin, OziExplorer), np. za pomocą darmowego programu GPSBabel.
  -
 • Jeśli szukasz informacji o GPS przeczytaj: Nawigacja GPS w samochodzie terenowym.
  -
 • Trasa podlega aktualizacji i dlatego polecamy korzystanie z Przewodników kupowanych możliwie blisko terminu wyjazdu. Równocześnie bardzo prosimy o przekazywanie nam informacji o napotkanych utrudnieniach, wymagających poprawek.
  -
 • Przewodniki powstają dużym nakładem pracy i kosztów, dlatego bardzo prosimy o nie wpuszczanie ich w piracki obieg. Prosimy nie udostępniaj innym! A jeśli zamierzasz pokonywać trasę w towarzystwie, to kup Przewodnik dla każdej jadącej z Tobą załogi! Tylko wtedy będziemy mieć środki na aktualizację tej trasy przygotowanie następnych...

Zobacz także:


Zastrzeżenia:

 • Mimo starań autorów, Przewodnik nie zawiera wszystkich informacji o trasie, aktualnych warunkach ani ostrzeżeń o niebezpieczeństwach, a cześć informacji może być nieaktualna.
 • Poziom trudności i niebezpieczeństwa na wielu odcinkach może znacznie wykraczać poza standardy, z którymi mają do czynienia zwykli użytkownicy dróg, a nawet załogi doświadczone i dobrze przygotowane do offroadu, w szczególności w trudnych warunkach pogodowych.
 • Przewodnika nie należy traktować jako bezwarunkowej sugestii jazdy opisaną trasą, a jedynie jako pomoc w docieraniu do celów. Konieczne są rozwaga, samodzielna ocena sytuacji i odpowiednia modyfikacja trasy w razie konieczności, nawet gdy jest to związane ze znaczącym zwiększeniem jej długości.
 • Pełna odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wypadki i uszkodzenia spoczywa na kierowcy, który oprócz uwzględniania bieżącej sytuacji terenowej, ma obowiązek przestrzegania lokalnych przepisów ruchu drogowego oraz znaków drogowych.
 • Wobec powyższego, ani autorzy Przewodnika, ani jego sprzedawca, nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wynikające z jego używania bez uwzględnienia powyższych zastrzeżeń.

W razie pytań dzwoń lub pisz śmiało: tel. 607 447436, e-mail: zelazniak@polskioffroad.com 

Dane techniczne

WOJEWÓDZTWO zachodniopomorskie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl