AKUMULATORY AA (4 SZTUKI)

Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt.

Opis

Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową", a potem, w zamówieniu, wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do klubu, przeczytaj o Klubie zapisz się!


Te cztery akumulatory umożliwiają ładowanie wszystkich urządzeń zasilanych bateriami AA. Gdy akumulatory zostaną rozładowane, naładuj je i użyj ich jeszcze raz i jeszcze raz - średnio około 300-500 cykli. Wtedy na pewno poczujesz się lepiej oszczędzając pieniądze oraz środowisko naturalne.

Akumulatory wykonano w technologii LSD (Low Self Discharge). Jest to technologia produkcji akumulatorów NiMH pozwalająca na zminimalizowanie efektu samorozładowania. Modele wykonane w tej technologii zachowują po 24 miesiącach od chwili pełnego naładowania od 80% do 50% energii początkowej (w zależności od pojemności). W przypadku klasycznych akumulatorów NiMH po 2 latach pozostaje od 25% do 0% energii początkowej. Dzięki zminimalizowanemu efektowi samorozładowania, akumulatory wykonane w technologii LSD mogą być używane od razu po zakupie (bez konieczności uprzedniego naładowania). W nowatorskiej technologii LSD zastosowano zalety ogniw NiCD oraz zlikwidowano wady ogniw NiMH przez co ogniwa są o wiele lepsze od popularnych na rynku akumulatorków.


CECHY PRODUKTU:

Akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH).
Opakowanie zawiera cztery akumulatory.
Umożliwiają ładowanie urządzeń zasilanych bateriami AA.
Gdy akumulatory zostaną rozładowane, naładuj je i użyj ich ponownie.
Naładuj akumulatory za pomocą przenośnej ładowarki GUIDE 10 PLUS (nie wchodzi w skład zestawu).
Istnieje możliwość ładowania energią słoneczną przy pomocy GUIDE 10 PLUS oraz panelu solarnego (sprzedawane oddzielnie).
Żywotność – około 300-500 cykli
Model: akumulatory AA (4 sztuki)
LSD (Low Self Discharge): TAK
Pojemność pojedynczego akumulatora: 2300 mAh
Typ baterii: Nickel-Metal Hydride (NiMH)
Zakres napięcia: 1.2 V
Optymalna temperatura pracy: 0°-40°C
Optymalna temperatura przechowywania: 0°-30°C


O szczegóły pytaj: 
tel. 605 749768, 607 447436
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl