3 x zestaw Raptor, do barwienia + pistolet

Cena: 1 149,00 zł 1149.00
ilość szt.

Opis

Raptor U POL, uretanowy środek 2K. Bardzo trwały i twardy, zabezpieczający przeciwko rdzewieniu, korozji, soli, wilgotności i wysokim temperaturom.

Pozwala odnowić paki ciężarówek, pick-upów i podłogi busów, nawet tych w złym stanie. Szybkoschnący, po utwardzeniu zabezpiecza przed zarysowaniami, chroni przed zaplamieniem i promieniami UV, o wysokiej przyczepności. Środek jest również wodoodporny, elastyczny i wygłuszający. Łatwy w użyciu: napełnij - wstrząśnij - używaj.

Właściwości i zalety: produkt w połączeniu z utwardzaczem tworzy ultra odporną na zarysowania powierzchnię. Bardzo szerokie zastosowanie: malowanie skrzyń pick-upów, pak, maszyn budowlanych, łodzi, karoserii aut i innych. Może być stosowany do prawie każdego podłoża.

Zestaw zawiera Środek Ochrony Karoserii w butelkach 12 x 750 ml i utwardzacz 3 x 1 l. Dodatkowo pistolet gratis. Wystarcza to na wylakierowanie pojazdu o największej powierzchni. Nakładać przy pomocy pistoletu do baranka, wałka lub pędzla w zależności od przewidywanej struktury powierzchni. Produkt dostępny w 2 wariantach: kolor czarny lub do barwienia (możliwość dobarwiania według potrzeb dowolnym barwnikiem, 10-15%. My oferujemy lakier Debeer w dowolnym odcieniu Ral – 100 ml w cenie 20 zł).

Nie tylko świetnie chroni ale również świetnie wygląda!


O szczegóły pytaj:
tel. 605 749768, 607 447436
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl