Zestaw 10.1" Sony

Cena: 1 849,00 zł 1849.00
ilość szt.

Opis

Zestaw do nawigacji GPS w terenie, w oparciu o tablet SONY Xperia 16GB Wi-Fi.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową", a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Proponowany zestaw składa się z markowego tabletu z ekranem o przekątnej 10.1 cala, w wytrzymałej, szczelnej na wodę i pył obudowie oraz zainstalowanych na nim programów do nawigacji: AutoMapa do jazdy po asfaltach i Androzic do jazy po bezdrożach.

Informacje o tablecie

Sony Xperia Z2 to smukły i bardzo lekki tablet o najwyższych parametrach, który dzięki mocnej i szczelnej obudowie na wodę i pyły oraz doskonałemu odbiornikowi GPS pracującemu zarówno w systemie GPS jak i GLONASS świetnie nadaje się do nawigacji w aucie terenowym.

Ekran w najlepszej technologii IPS o przekątnej 10,1 cala, pozwala na bardzo wygodną pracę w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Oczywiście ma odtwarzacz audio oraz filmów. Łączności poprzez: Bluetooth, Wi-Fi, USB. Dodatkowo na wyposażeniu jest ładowarka sieciowa w formie stacji dokującej. Gwarancja producenta 24 miesiące. Szczegóły na stronie producenta.

Program AutoMapa

To najbardziej ceniony w Polsce program do nawigacji GPS. Oferujemy wersję AutoMapa Europe, zawierającą także mapę Polski) z roczną licencją. Uchodzi on za najskuteczniejsze połączenie map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze, nawet, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje LiveDrive! - czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg. Program instalujemy ze sklepu Google Play, co zapewnia automatyczną jego aktualizację przy pomocy standardowych mechanizmów Google Play. Więcej informacji na stronie producenta.

Program Androzic

To uznany na całym świecie program do nawigacji w terenie pracujący on-line lub off-line. Instalujemy go w wersji polskojęzycznej ze sklepu Google Play, co zapewnia automatyczną jego aktualizację przy pomocy standardowych mechanizmów Google Play. Więcej informacji na stronie producenta.

Do pracy off-lline wgrywamy (na dodatkowej karcie MicroSD) mapy sztabowe całej Polski. W dziale Mapy do nawigacji zapewniamy mapy innych krajów, a w działach Przewodniki jednodniowe oraz Przewodniki wyprawowe, gotowe trasy w Polsce i zagranicą, przygotowane w formie plików m.in. do pracy w tym programie.


Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu pięciu dni roboczych. Towar wysyłamy przesyłką kurierską wliczoną w cenę.

Zastrzegamy, że zarówno sprowadzanie przez nas tabletu, jak i zakup programów AutoMapa oraz Androzic odbywa po wpłynięciu zamówienia, po aktualnych cenach rynkowych, dlatego podana powyżej cena może ulec zmianie. Zastrzegamy również możliwość zaproponowania innego modelu tabletu.

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie znajdziesz w artykule Najlepsza nawigacja GPS


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl