Zestaw 10.1" Samsung

Cena: 1 459,00 zł 1459.00
ilość szt.

Opis

Zestaw do nawigacji GPS w terenie, w oparciu o tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 16GB.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową", a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Proponowany zestaw składa się z markowego tabletu z ekranem o przekątnej 10.1 cala, oraz zainstalowanych na nim programów do nawigacji: AutoMapa do jazdy po asfaltach i Androzic do jazy po bezdrożach.

Informacje o tablecie

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T530 16GB to nowoczesny tablet, obsługiwany dotykowo, w klasycznej obudowie. Ekran o przekątnej 10,1 cala pozwala na bardzo wygodną pracę w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Do obsługi wyświetlacza użyto techniki pojemnościowej, dzięki czemu tablet można obsługiwać samymi palcami. Tablet posiada odtwarzacz audio oraz filmów. Łączności poprzez: Bluetooth, Wi-Fi, USB. Gwarancja producenta 24 miesiące. Szczegóły na stronie producenta.

Program AutoMapa

To najbardziej ceniony w Polsce program do nawigacji GPS. Oferujemy wersję AutoMapa Europe, zawierającą także mapę Polski) z roczną licencją. Uchodzi on za najskuteczniejsze połączenie map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze, nawet, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje LiveDrive! - czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg. Program instalujemy ze sklepu Google Play, co zapewnia automatyczną jego aktualizację przy pomocy standardowych mechanizmów Google Play. Więcej informacji na stronie producenta.

Program Androzic

To uznany na całym świecie program do nawigacji w terenie pracujący on-line lub off-line. Instalujemy go w wersji polskojęzycznej ze sklepu Google Play, co zapewnia automatyczną jego aktualizację przy pomocy standardowych mechanizmów Google Play. Więcej informacji na stronie producenta.

Do pracy off-lline wgrywamy (na dodatkowej karcie MicroSD) mapy sztabowe całej Polski. W dziale Mapy do nawigacji zapewniamy mapy innych krajów, a w działach Przewodniki jednodniowe oraz Przewodniki wyprawowe, gotowe trasy w Polsce i zagranicą, przygotowane w formie plików m.in. do pracy w tym programie.


Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu pięciu dni roboczych. Towar wysyłamy przesyłką kurierską wliczoną w cenę.

Zastrzegamy, że zarówno sprowadzanie przez nas tabletu, jak i zakup programów AutoMapa oraz Androzic odbywa po wpłynięciu zamówienia, po aktualnych cenach rynkowych, dlatego podana powyżej cena może ulec zmianie. Zastrzegamy również możliwość zaproponowania innego modelu tabletu.

Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie znajdziesz w artykule Najlepsza nawigacja GPS


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl