Mapy Czarnogóry Land CE

Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.

Opis

Mapy Czarnogóry do pracy w programach OziExplorerCE, OziExplorer Adroid i Androzic, MapTrack itp.


Jeśli jesteś członkiem Klubu Polski Offroad, to zmień cenę powyżej na "klubową", a potem w zamówieniu wpisz numer swojej Karty Członka Klubu. Jeśli nie należysz jeszcze do Klubu to przeczytaj o klubie i zapisz się!


Mapy zostały przygotowane na bazie najdokładniejszych i najaktualniejszych map dostępnych w Internecie. Dane kartograficzne: OpenStreetMap.org.

Sprzedajemy je tutaj w postaci kompletu plików, które pobiera się przez Internet z naszego serwera, korzystając z linków wysyłanych przez sklep mailem po zaksięgowaniu zapłaty.

Te same mapy możemy także wysłać kurierem na karcie Micro SD (dopłata 50 zł, zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny).

Komplet plików składa się z 59 arkuszy map. Na każdy arkusz przypadają dwa pliki: z obrazem mapy (.ozfx3) oraz z kalibracją (.map). Każda z 59 map odpowiada prostokątowi na powierzchni Ziemi o wymiarach 20 na 18 km.

Aby ułatwić pobieranie, pliki zostały podzielone na części i spakowane programem WinRar. Musisz więc posiadać ten lub inny program do rozpakowania.

Wszystkie pobrane części należy rozpakować i przegrać na urządzenie z programem do nawigacji (OziExplorerCE, OziExplorer Android, Androzic, MapTrack itp.) do wybranego katalogu, a następnie tak skonfigurować ten program, aby pobierał mapy z tego katalogu.

Tutaj możesz pobrać za darmo przykładowy plik z mapą.


Więcej informacji na temat nawigacji GPS w terenie znajdziesz w artykule Najlepsza nawigacja GPS


O szczegóły pytaj: 
tel. 607 447436 
e-mail: zelazniak@polskioffroad.com


 

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

KRAJ CZARNOGÓRA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl